Ogłoszenia

 • Ogłoszenia duszpasterskie 5.02.2023 rok – V Niedziela Zwykła
  1. W dni powszednie Msze Święte do soboty rana włącznie w kaplicy zimowej.
  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00 w kaplicy zimowej.
  2. W Niedzielę (19 lutego) w Katedrze Gnieźnieńskiej o godz. 15.00 nastąpi uroczyste zakończenie nawiedzenia kopii wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej w naszej Archidiecezji. Na tę Mszę Św. pojedzie z naszego dekanatu darmowy autobus o godz. 13.15. Powrót zaplanowany jest o godz. 17.30. Chętnych parafian, którzy chcieliby uczestniczyć w tej uroczystości, prosimy o zapisanie się w biurze parafialnym. Zapraszamy.
  3. W sobotę (11 lutego) we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji zapraszamy chorych, osoby w stosownym wieku na Mszę Świętą z możliwością przyjęcia sakramentu chorych o godz. 9.00.
  4. W dzisiejszym Przewodniku Katolickim możemy przeczytać: Polski katolicyzm ma swoją specyfikę; Kościół jako przybytek Boga z ludźmi; Co dalej z wojną w Ukrainie; Bezpieczeństwo psychologiczne; Myśl filozoficzna ,,polskiego Arystotelesa” – Romana Ingardena; Co mówią badania o religijności i moralności Polaków. Zapraszamy do nabywania tygodnika.
  1. W minionym tygodniu zmarli: Śp. Bożena Pociecha (ul. Glinki); Śp. Zdzisław Woźniak (ul. Libelta). Ich jak i naszych drogich zmarłych polecajmy miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie…