Intencje mszalne

  • Intencje mszalne 26.09 – 02.10.2022 r.

    26.09.2022 PONIEDZIAŁEK
    Nawiedzenie Ikony Jasnogórskiej: Ostrowite Słupeckie
    7:00
    1) † Elżbieta Ziomek, Celina Biegała
    2) † ad dantis

    18:00
    † Władysław Kałamaja oraz zmarli z rodz. Kałamajów i Okrasińskich

    27.09.2022 WTOREK
    Wspomnienie św. Wincentego à Paulo, prezbitera
    Nawiedzenie Ikony Jasnogórskiej: Kleczew

    7:00
    † Jerzy Sobczak

    18:00
    1) † Anna Stocka
    2) INTENCJA ZBIOROWA:
    † Krzysztof Jędrzejewski
    † Kuba Piasecki (4 r.śm)
    † Jerzy Sobczak
    † Mirosław Grzybowski
    † Zofia Skowrońska
    † Włodzimierz Lewandowski

    28.09.2022 ŚRODA
    Wspomnienie św. Wacława, męczennika
    Nawiedzenie Ikony Jasnogórskiej: Dobrosołowo

    7:00
    1) ⦁ z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi i wszelkie potrzebne łaski dla Magdaleny
    2) ad dantis

    18:00
    † Daniela Łysiak (2 r.śm)

    29.09.2022 CZWARTEK
    Święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała
    Nawiedzenie Ikony Jasnogórskiej: Giewartów

    7:00
    † Stefania Pawlaczyk

    18:00
    1) † Marian Rosiński
    2) INTENCJA ZBIOROWA:
    ⦁ w intencji Bogu wiadomej
    † Jan Bartczak
    † Janusz Górny
    † Beata Piątek
    † Zofia Skowrońska
    † Kazimierz Jaskulski

    30.09.2022 PIĄTEK
    Wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła
    Nawiedzenie Ikony Jasnogórskiej: Młodojewo

    7:00
    1) † Marian Rosiński
    2) ad dantis

    18:00
    † Gabriela Seweryn

    01.10.2022 SOBOTA
    I sobota miesiąca
    Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus – patronki misji
    Nawiedzenie Ikony Jasnogórskiej: Koszuty Małe / Słupca – św. Wawrzyńca

    7:00
    † Teresa Gapińska oraz zmarli rodzice

    16:00
    ŚLUB Paulina i Łukasz

    17:00
    ŚLUB Anita i Damian

    18:00
    † Tadeusz Tydola i zmarli z rodziny Tydolów i Kozłowskich

    02.10.2022 NIEDZIELA
    XXVII Niedziela Zwykła (C)
    Nawiedzenie Ikony Jasnogórskiej: Słupca – bł. Michała Kozala

    8:00
    † Genowefa Błaszko

    10:00
    † Ewa i Czesław Olejnik

    11:00 kaplica Alberta
    ad dantis

    12:00
    ⦁ w intencji Parafian

    19:00
    † Danuta Wesołowska