Ogłoszenia

 1. Ogłoszenia Duszpasterskie IV Niedziala Zwykła
 2. We wtorek – 2 lutego – obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze św. o godz. 7:00, 9:00 i 18:00. W dniu tym przeżywamy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego – pamiętajmy w modlitwach o siostrach Dominikankach i ojcach Franciszkanach. Do puszki wystawionej na bocznym ołtarzu Matki Bożej Ostrobramskiej można będzie składać ofiary na zakony klauzurowe. Dziękujemy. 
 3. W I czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00 połączona z modlitwą różańcową w intencji powołań prowadzona przez Stowarzyszenie Wspierania Powołań Kapłańskich. Zapraszamy.
 4. W I piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 16:30 dla dzieci i młodzieży. O godz. 17:00 msza św. I piątkowa dla dzieci i młodzieży. Okazja do spowiedzi dla dorosłych od godz. 17:30. 
 5. Chorych odwiedzimy: ks. proboszcz w piątek od godz. 9:00, 
  ks. wikariusze w sobotę od godz. 9:00. 
 6. Na prośbę – zwłaszcza osób starszych – zbieramy jeszcze do puszki przy ołtarzu Matki Boskiej Ostrobramskiej na pomoc po trzęsieniu ziemi w Chorwacji (tradycyjna forma jest dla nich bardziej przystępna aniżeli przesłanie na konto czy sms). 
 7. W miniony poniedziałek (25.01.2021r.) została uruchomiona nowa strona internetowa Parafii – jest bardziej czytelna, zaktualizowana, znajduje się na niej także zakładka cmentarz, w której jest załącznik do Grobonetu. Adres strony bez zmian – www.zwiastowanie.pl
 8. W miniony piątek zakończyliśmy kolędę w „nowej tegorocznej formule” dla całej Parafii. Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli do kościoła na wspólną modlitwę jak i tym, którzy łączyli się z nami duchowo. Dziękujemy za złożone ofiary do skarbon na utrzymanie naszego kościoła, a także za niejednokrotne słowa życzliwości na dołączonych kartkach dla księży. Bóg zapłać. 
 9. W dzisiejszym Przewodniku Katolickim możemy przeczytać: 750 chrześcijan rozstrzelanych przed kościołem w Etiopii. Pytania o przyszłość życia konsekrowanego. Sumienie droższe od Nobla – genetyk będzie błogosławionym. Raport na temat zła w Kościele. Został księdzem mając 65 lat…, Świeca gromniczna – świecą niezwyczajną. Doświadczenie życiowe ks. kard. Wyszyńskiego. Jak łagodzić lęk. Do numeru dołączona jest książeczka: Modlitwa na każdy dzień. Cena numeru 6 zł. 
 10. W minionym tygodniu zmarli: śp. Stefania Frąszczak, Stanisława Łopato. Polećmy wszystkich zmarłych miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu, a nasz Panie