Dziś jest sobota, 16 grudnia, 2017 r.     imieniny obchodzą: Albina, Zdzisław
św. Adelajdy
Parafia Rzymskokatolicka pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie w Inowrocławiu
start
Zwiastowanie.pl Inowrocław
parafia
Zwiastowanie.pl Inowrocław
Sakrament bierzmowania
wielkość czcionki
drukuj Zwiastowanie.pl Inowrocław
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Google+
Udostępnij na Twitterze
Udostępnij na Śledziku
Harmonogram spotkań

Katecheza bierzmowani – I rok katechizacji

Grupa I (klasy 7)
1. Baran Wiktor
2. Benke Piotr
3. Białas Dominika
4. Czachorowski Jakub
5. Dankowski Kacper
6. Dubacki Nikodem
7. Eich Anna
8. Filipowicz Weronika
9. Fryza Patrycja
10. Gąsiorek Zuzanna
11. Glanowska Elżbieta
12. Grodzicki Sebastian
13. Gryla Mateusz Dominik
14. Janiak Jakub
15. Jargieło Dawid
16. Jordanowska Julia
17. Karyś Michał
18. Kisielewicz Hanna Marianna
19. Martyńska Dominika
20. Radwan Oktawia

Harmonogram spotkań
9 października 2017 r. - poniedziałek
30 października 2017 r. - poniedziałek
22 listopada 2017 r. - środa
Spotkania odbywają się o godz. 16.00 w Zwiastunie.



Grupa II (klasy 7)
1. Kawczyńska Lorena
2. Kozłowski Oliwier
3. Klujew Zuzanna
4. Kwaśny Dawid
5. Leśniak Elżbieta
6. Lipiński Jakub
7. Liński Norbert
8. Matyaszek Karolina
9. Mendel Daria
10. Mochalska Joanna
11. Modlińska Daria
12. Niewiadomski Jakub
13. Nowak Hubert
14. Oczakowska Katarzyna
15. Oboza Gabriela
16. Ostrowski Jakub
17. Pietrowska Magdalena
18.  Pietrowska Maja
19. Polus Wanessa
20. Przystańska Martyna
21. Puszczykowska Zuzanna Marta
22. Pytel Maria Magdalena

Harmonogram spotkań
11 października 2017 r. - środa
6 listopada 2017 r. - poniedziałek
27 listopada 2017 r. - poniedziałek
Spotkania odbywają się o godz. 16.00 w Zwiastunie.


 

Grupa III (klasy 7)
1. Olszanowska Hanna
2. Pytlos Julia Maria
3. Pytyński Julian
4. Ręczkowska Kinga
5. Rutkowska Zuzanna
6. Słomianna Martyna
7. Stolarczyk Dawid
8. Sypniewski Mateusz
9. Świtek Daria
10. Thielmann Filip
11. Walczak Elwira
12. Witkowska Nadia
13. Wojciechowska Liwia Maria
14. Woźniak Weronika Klaudia
15. Wujak Jakub
16. Wujkowska Oliwia Agata
17. Zdunowski Dawid

Harmonogram spotkań
16 października 2017 r. - poniedziałek
8 listopada 2017 r. - środa
29 listopada 2017 r. - środa
Spotkania odbywają się o godz. 16.00 w Zwiastunie.


 

Grupa IV (klasy II Gim)
1. Banaszak Michał
2. Barski Bartosz
3. Benke Adam
4. Borowiak Sebastian
5. Bukowski Tomasz
6. Burak Wiktor Klaudiusz
7. Cabaj Jakub Daniel
8. Cytloch Maria Katarzyna
9. Dalewski Michał
10. Daligalska Joanna
11. Dąbrowska Julia
12. Deręgowski Jakub
13. Dybalska Martyna
14. Fabich Szymon Tadeusz
15. Fryza Kamila
16. Kumor Oliwia
17. Nawrocki Wiktor
18. Pirański Konrad
19. Walczak Martyna

Harmonogram spotkań
18 października 2017 r. - środa
13 listopada 2017 r. - poniedziałek
4 grudnia 2017 r. - poniedziałek
Spotkania odbywają się o godz. 16.00 w Zwiastunie.


 

Grupa V (klasy II Gim)
1. Głodek Julia
2. Gmurska Wiktoria
3. Gralak Martyna
4. Grądzka Zuzanna
5. Jankowski Michał
6. Kinel Wiktor
7. Klóska Weronika
8. Kościński Kacper Hubert
9. Kmuk Wiktor
10. Kulczycki Jakub
11. Kwieciński Jan
12. Lewandowska Michalina
13. Libelt Zuzanna
14. Łydkowska Sandra
15. Marczyk Aleksandra
16. Matuszak Joanna
17. Niespodziany Hubert
18. Nowak Jakub
19. Opławska Klaudia
20. Pawlak Natalia

Harmonogram spotkań
23 października 2017 r. - poniedziałek
15 listopada 2017 r. - środa
6 grudnia 2017 r. - środa
Spotkania odbywają się o godz. 16.00 w Zwiastunie.


 

Grupa VI (klasy II Gim)
1. Piasecki Tomasz
2. Płużyńska Katarzyna
3. Polewski Dominik
4. Rutkowska Wiktoria
5. Siemianowska Julia
6. Skoczyński Daniel
7. Stranc Wiktor
8. Szczupaj Weronika
9. Świder Adam
10. Thielmann Oskar
11. Tietz Jakub
12. Tschurl Wiktor
13. Walczak Oliwia
14. Wieland Fabian
15. Wiśnewska Wiktoria
16. Wojciechowski Marcin Sławomir
17. Wojciechowski Paweł
18. Wysocka Weronika Anna
19. Zaręba Zuzanna
20. Ziętara Wiktoria

Harmonogram spotkań
25 października 2017 r. - środa
20 listopada 2017 r. - poniedziałek
11 grudnia 2017 r. - poniedziałek
Spotkania odbywają się o godz. 16.00 w Zwiastunie.



Grupa VII (klasy III Gim)
1. Frelich Aleksandra
2. Grzybowska Małgorzata
3. Karkowska Amelia
4. Stredlau Emilia
5. Świątkowski Miłosz
6. Tuszyńska Weronika
7. Biegała Juliusz
8. Biegała Wiktoria
9. Kozaczyk Julia
10. Kwiatkowski Michał
11. Łysiak Wojciech
12. Makowska Agata
13. Michalak Julia
14. Mikołajczak Małgorzata
15. Rychwicka Maria
16. Senski Filip

Harmonogram spotkań
16 października 2017 r. - poniedziałek
6 listopada 2017 r. - poniedziałek
4 grudnia 2017 r. - poniedziałek
Na spotkania przynosimy książeczkę do bierzmowania i Pismo Święte.
Spotkanie odbywa się o godz. 16.00 w Zwiastunie.


 

Grupa VIII (klasy III Gim)
1. Szablewska Adrianna
2. Tonicki Jakub
3. Warszawiak Katarzyna
4. Wawrzyniak Igor
5. Wojciechowska Olga
6. Banaszak Kacper
7. Błażejewski Szymon
8. Haśkiewicz Paweł
9. Korsak Wiktor
10. Osiński Cyprian
11. Oźmina Jakub
12. Strzępka Bartłomiej
13. Szumlas Robert
14. Bojko Oliwia
15. Bolewicki Mateusz
16. Deskiewicz Katarzyna
17. Hachuła Amelia

Harmonogram spotkań
17 października 2017 r. - wtorek
7 listopada 2017 r. - wtorek
5 grudnia 2017 r. - wtorek
Na spotkania przynosimy książeczkę do bierzmowania i Pismo Święte.
Spotkanie odbywa się o godz. 16.00 w Zwiastunie.



Grupa IX (klasy III Gim)
1. Kawczyński Jakub
2. Klarys Wojciech
3. Kowalska Karolina
4. Mrówczyńska Julia
5. Mrukowska Marta
6. Pijanowski Kacper
7. Righi Julianna
8. Walczak Mateusz
9. Weber Aleksandra
10. Weber Mikołaj
11. Wierzchowski Artur
12. Dubieniecka Martyna
13. Gumuła Nikola
14. Kulpińska Weronika
15. Lohse Maja

Harmonogram spotkań
18 października 2017 r. - środa
8 listopada 2017 r. - środa
6 grudnia 2017 r. - środa
Na spotkania przynosimy książeczkę do bierzmowania i Pismo Święte.
Spotkanie odbywa się o godz. 16.00 w Zwiastunie.



Grupa X (klasy III Gim)
1. Marczewski Jan
2. Marczyk Julia
3. Panfil Kinga
4. Siński Jan
5. Stempniewska Oliwia
6. Suchomska Dominika
7. Szczepaniak Sandra
8. Walczak Marcin
9. Zasada Joanna
10. Kierył Paulina
11. Cudak Łukasz
12. Majewski Dawid
13. Radzimowski Patryk
14. Ręczkowski Kacper
15. Sobecki Kamil

Harmonogram spotkań
27 października 2017 r. - piątek
10 listopada 2017 r. - piątek
8 grudnia 2017 r. - piątek
Na spotkania przynosimy książeczkę do bierzmowania i Pismo Święte.
Spotkanie odbywa się o godz. 16.00 w Zwiastunie.



 

 
Nabożeństwa
Sakramenty
Sakrament bierzmowania
Pierwsza Komunia Święta
Duszpasterze
Siostry Dominikanki
Pogrzeb, cmentarz parafialny
Bezpłatne poradnictwo prawne
Szkoła Słowa Bożego
Kurs przedmałżeński
Liturgia dnia - Zwiastowanie.pl Inowrocław
Aktualności - Zwiastowanie.pl Inowrocław
Ogłoszenia - Zwiastowanie.pl Inowrocław
Intencje - Zwiastowanie.pl Inowrocław
Zwiastowanie Inowrocław
Zwiastowanie Inowrocław
Zwiastowanie Inowrocław
Home  |   Parafia  |   Pielgrzymka  |   Aktualności  |   Ogłoszenia  |   Intencje  |   Historia  |   Błogosławieni  |   Galeria  |   Wspólnoty  |   Kontakt
Zwiastowanie Inowrocław
adres: 
Parafia pw. Zwiastowania NMP
88-100 Inowrocław
ul. Plebanka 10
Copyright Parafia pw ZNMP w Inowrocławiu © 2004 - 2017
eINOWROCLAW.pl Website Design and Engine by einowroclaw.pl
W ramach strony zwiastowanie.pl stosujemy pliki cookies. Możesz samodzielnie zarządzać cookies i dokonać zmiany ustawień w swojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz na stronie cookies.
Na górę