Dziś jest czwartek, 16 sierpnia, 2018 r.     imieniny obchodzą: Nora, Joachim, Roch
św. Stefana Węgierskiego
Parafia Rzymskokatolicka pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie w Inowrocławiu
start
Zwiastowanie.pl Inowrocław
parafia
Zwiastowanie.pl Inowrocław
Sakrament bierzmowania
wielkość czcionki
drukuj Zwiastowanie.pl Inowrocław
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Google+
Udostępnij na Twitterze
Udostępnij na Śledziku
Harmonogram spotkań

KLASY III GIMNAZJUM

Grupa VII
1. Frelich Aleksandra
2. Grzybowska Małgorzata
3. Karkowska Amelia
4. Strehlau Emilia
5. Świątkowski Miłosz
6. Tuszyńska Weronika
7. Biegała Juliusz
8. Biegała Wiktoria
9. Kozaczyk Julia
10. Kwiatkowski Michał
11. Łysiak Wojciech
12. Makowska Agata
13. Michalak Julia
14. Mikołajczak Małgorzata
15. Rychwicka Maria
16. Senski Filip
17. Szablewska Adrianna
18. Goebel Gracjan
19. Sułkowska Natalia
20. Doligalska Joanna

Harmonogram spotkań
21 marca 2018 r. - środa
9 kwietnia 2018 r. - poniedziałek
Spotkania odbywają się o godz. 16.00 w Zwiastunie.



Grupa VIII
21. Tonicki Jakub
22. Warszawiak Katarzyna
23. Wawrzyniak Igor
24. Wojciechowska Olga
25. Banaszak Kacper
26. Błażejewski Szymon
27. Haśkiewicz Paweł
28. Korsak Wiktor
29. Osiński Cyprian
30. Oźmina Jakub
31. Strzępka Bartłomiej
32. Szumlas Robert
33. Bojko Oliwia
34. Bolewicki Mateusz
35. Deskiewicz Katarzyna
36. Hachuła Amelia
37. Tabaczyński Kacper

Harmonogram spotkań
21 marca 2018 r. - środa
10 kwietnia 2018 r. - wtorek
Spotkania odbywają się o godz. 16.00 w Zwiastunie.



Grupa IX
38. Kawczyński Jakub
39. Klarys Wojciech
40. Kowalska Karolina
41. Mrówczyńska Julia
42. Mrukowska Marta
43. Pijanowski Kacper
44. Righi Julianna
45. Walczak Mateusz
46. Weber Aleksandra
47. Weber Mikołaj
48. Wierzchowski Artur
49. Gumuła Nikola
50. Kulpińska Weronika
51. Lohse Maja

Harmonogram spotkań
21 marca 2018 r. - środa
11 kwietnia 2018 r. - środa
Spotkania odbywają się o godz. 16.00 w Zwiastunie.



Grupa X
52. Marczewski Jan
53. Marczyk Julia
54. Panfil Kinga
55. Siński Jan
56. Stempniewska Oliwia
57. Suchomska Dominika
58. Szczepaniak Sandra
59. Walczak Marcin
60. Zasada Joanna
61. Kierył Paulina
62. Cudak Łukasz
63. Majewski Dawid
64. Radzimowski Patryk
65. Ręczkowski Kacper
66. Sobecki Kamil
67. Dubieniecka Martyna
 
Harmonogram spotkań
21 marca 2018 r. - środa
13 kwietnia 2018 r. - piątek
Spotkania odbywają się o godz. 16.00 w Zwiastunie.




Grupa I (klasy 7)
1. Baran Wiktor
2. Benke Piotr
3. Białas Dominika
4. Czachorowski Jakub
5. Dankowski Kacper
6. Dubacki Nikodem
7. Eich Anna
8. Filipowicz Weronika
9. Fryza Patrycja
10. Gąsiorek Zuzanna
11. Glanowska Elżbieta
12. Grodzicki Sebastian
13. Gryla Mateusz Dominik
14. Janiak Jakub
15. Jargieło Dawid
16. Jordanowska Julia
17. Karyś Michał
18. Kisielewicz Hanna Marianna
19. Martyńska Dominika
20. Radwan Oktawia

Harmonogram spotkań
23 kwietnia 2018 r. - poniedzialek
16 maja 2018 r. - środa
30 maja 2018 r. - środa
13 czerwca 2018 r. - środa
Spotkania odbywają się o godz. 16.00 w Zwiastunie.



Grupa II (klasy 7)
1. Kawczyńska Lorena
2. Kozłowski Oliwier
3. Klujew Zuzanna
4. Kwaśny Dawid
5. Leśniak Elżbieta
6. Lipiński Jakub
7. Liński Norbert
8. Matyaszek Karolina
9. Mendel Daria
10. Mochalska Joanna
11. Modlińska Daria
12. Niewiadomski Jakub
13. Nowak Hubert
14. Oczakowska Katarzyna
15. Oboza Gabriela
16. Ostrowski Jakub
17. Pietrowska Magdalena
18.  Pietrowska Maja
19. Polus Wanessa
20. Przystańska Martyna
21. Puszczykowska Zuzanna Marta
22. Pytel Maria Magdalena

Harmonogram spotkań
25 kwietnia 2018 r. - środa
17 maja 2018 r. - czwartek
31 maja 2018 r. - czwartek
14 czerwca 2018 r. - czwartek
Spotkania odbywają się o godz. 16.00 w Zwiastunie.

 



Grupa III (klasy 7)
1. Olszanowska Hanna
2. Pytlos Julia Maria
3. Pytyński Julian
4. Ręczkowska Kinga
5. Rutkowska Zuzanna
6. Słomianna Martyna
7. Stolarczyk Dawid
8. Sypniewski Mateusz
9. Świtek Daria
10. Thielmann Filip
11. Walczak Elwira
12. Witkowska Nadia
13. Wojciechowska Liwia Maria
14. Woźniak Weronika Klaudia
15. Wujak Jakub
16. Wujkowska Oliwia Agata
17. Zdunowski Dawid

Harmonogram spotkań
7 maja 2018 r. - poniedziałek
21 maja 2018 r. - poniedziałek
4 czerwca 2018 r. - poniedziałek
18 czerwca 2018 r. - poniedziałek
Spotkania odbywają się o godz. 16.00 w Zwiastunie.

 



Grupa IV (klasy II Gim)
1. Banaszak Michał
2. Barski Bartosz
3. Benke Adam
4. Borowiak Sebastian
5. Bukowski Tomasz
6. Burak Wiktor Klaudiusz
7. Cabaj Jakub Daniel
8. Cytloch Maria Katarzyna
9. Dalewski Michał
10. Daligalska Joanna
11. Dąbrowska Julia
12. Deręgowski Jakub
13. Dybalska Martyna
14. Fabich Szymon Tadeusz
15. Fryza Kamila
16. Kumor Oliwia
17. Nawrocki Wiktor
18. Pirański Konrad
19. Walczak Martyna

Harmonogram spotkań
9 maja 2018 r. - środa
23 maja 2018 r. - środa
6 czerwca 2018 r. - środa
20 czerwca 2018 r. - środa
Spotkania odbywają się o godz. 16.00 w Zwiastunie.

 



Grupa V (klasy II Gim)
1. Głodek Julia
2. Gmurska Wiktoria
3. Gralak Martyna
4. Grądzka Zuzanna
5. Jankowski Michał
6. Kinel Wiktor
7. Klóska Weronika
8. Kościński Kacper Hubert
9. Kmuk Wiktor
10. Kulczycki Jakub
11. Kwieciński Jan
12. Lewandowska Michalina
13. Libelt Zuzanna
14. Łydkowska Sandra
15. Marczyk Aleksandra
16. Matuszak Joanna
17. Niespodziany Hubert
18. Nowak Jakub
19. Opławska Klaudia
20. Pawlak Natalia

Harmonogram spotkań
10 maja 2018 r. - czwartek
24 maja 2018 r. - czwartek
7 czerwca 2018 r. - czwartek
21 czerwca 2018 r. - czwartek
Spotkania odbywają się o godz. 16.00 w Zwiastunie.

 



Grupa VI (klasy II Gim)
1. Piasecki Tomasz
2. Płużyńska Katarzyna
3. Polewski Dominik
4. Rutkowska Wiktoria
5. Siemianowska Julia
6. Skoczyński Daniel
7. Stranc Wiktor
8. Szczupaj Weronika
9. Świder Adam
10. Thielmann Oskar
11. Tietz Jakub
12. Tschurl Wiktor
13. Walczak Oliwia
14. Wieland Fabian
15. Wiśnewska Wiktoria
16. Wojciechowski Marcin Sławomir
17. Wojciechowski Paweł
18. Wysocka Weronika Anna
19. Zaręba Zuzanna
20. Ziętara Wiktoria

Harmonogram spotkań
14 maja 2018 r. - poniedziałek
28 maja 2018 r. - poniedziałek
11 czerwca 2018 r. - poniedziałek
Spotkania odbywają się o godz. 16.00 w Zwiastunie.

 

 
Nabożeństwa
Sakramenty
Sakrament bierzmowania
Pierwsza Komunia Święta
Duszpasterze
Siostry Dominikanki
Pogrzeb, cmentarz parafialny
Bezpłatne poradnictwo prawne
Szkoła Słowa Bożego
Kurs przedmałżeński
Liturgia dnia - Zwiastowanie.pl Inowrocław
Aktualności - Zwiastowanie.pl Inowrocław
Ogłoszenia - Zwiastowanie.pl Inowrocław
Intencje - Zwiastowanie.pl Inowrocław
Zwiastowanie Inowrocław
Zwiastowanie Inowrocław
Home  |   Parafia  |   Pielgrzymka  |   Aktualności  |   Ogłoszenia  |   Intencje  |   Historia  |   Błogosławieni  |   Galeria  |   Wspólnoty  |   Kontakt
Zwiastowanie Inowrocław
adres: 
Parafia pw. Zwiastowania NMP
88-100 Inowrocław
ul. Plebanka 10
Copyright Parafia pw ZNMP w Inowrocławiu © 2004 - 2018
eINOWROCLAW.pl Website Design and Engine by einowroclaw.pl
W ramach strony zwiastowanie.pl stosujemy pliki cookies. Możesz samodzielnie zarządzać cookies i dokonać zmiany ustawień w swojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz na stronie cookies.
Na górę